Downtown Festival: İstanbul in Paris ~ Paris, France

Downtown Festival: İstanbul in Paris

Paris, France Thursday, September 21, 2017
23 - 24 Eylül 2017 Bodrum Dalış Turu ~ Istanbul, Turkey

23 - 24 Eylül 2017 Bodrum Dalış Turu

Istanbul, Turkey Friday, September 22, 2017
Balkan Turu 6 Ülke Vizesiz Antalya Çıkışlı Uçaklı (THY) ~ Antalya, Turkey

Balkan Turu 6 Ülke Vizesiz Antalya Çıkışlı Uçaklı (THY)

Antalya, Turkey Saturday, September 23, 2017
Gökhan Kirdar Mersin Konser Rezervasyon ~ Mersin, Turkey

Gökhan Kirdar Mersin Konser Rezervasyon

Mersin, Turkey Saturday, September 23, 2017
2nd Bodrum Latin Dance Festival ~ Bodrum, Turkey

2nd Bodrum Latin Dance Festival

Bodrum, Turkey Thursday, September 28, 2017
30 Eylül - 01 Ekim 2017 Karaburun Dalış Turu ~ Istanbul, Turkey

30 Eylül - 01 Ekim 2017 Karaburun Dalış Turu

Istanbul, Turkey Friday, September 29, 2017
07 - 08 Ekim 2017 Saroz Dalış Turu ~ Istanbul, Turkey

07 - 08 Ekim 2017 Saroz Dalış Turu

Istanbul, Turkey Saturday, October 07, 2017
14 - 15 Ekim 2017 Bodrum Dalış Turu ~ Istanbul, Turkey

14 - 15 Ekim 2017 Bodrum Dalış Turu

Istanbul, Turkey Friday, October 13, 2017
Raja Ampat Dalış ve Kültür Turu, - 10 gece - 33 dalış ~ Istanbul, Turkey

Raja Ampat Dalış ve Kültür Turu, - 10 gece - 33 dalış

Istanbul, Turkey Friday, October 13, 2017
Gökhan Kirdar Denizli Konser Rezervasyon ~ Denizli, Turkey

Gökhan Kirdar Denizli Konser Rezervasyon

Denizli, Turkey Saturday, October 14, 2017
Toskana Yürüyüşü ~ Montecatini Terme, Italy

Toskana Yürüyüşü

Montecatini Terme, Italy Thursday, October 19, 2017
Zanzibar Turu 850 eu ~ Istanbul, Turkey

Zanzibar Turu 850 eu

Istanbul, Turkey Saturday, October 21, 2017
İranda Kültür, Tarih ve Yoga ~ Shiraz, Iran

İranda Kültür, Tarih ve Yoga

Shiraz, Iran Monday, October 23, 2017
CNR EXPO İSTANBUL MERMER FUARI 2017 ~ Istanbul, Turkey

CNR EXPO İSTANBUL MERMER FUARI 2017

Istanbul, Turkey Wednesday, October 25, 2017
Maya Kehanetleri : B.Demirdurak ile Meksika ~ Harbiye, Turkey

Maya Kehanetleri : B.Demirdurak ile Meksika

Harbiye, Turkey Friday, November 03, 2017
Tayland / Phuket & Similan Adaları 10 - 19 Kasım 2017 ~ Ban Khao Lak, Thailand

Tayland / Phuket & Similan Adaları 10 - 19 Kasım 2017

Ban Khao Lak, Thailand Friday, November 10, 2017
Boğaz Köprüsünü Yürüyerek Geç // İstanbulda yapılacak 999 Şey ~ Istanbul, Turkey
Şirazdan Mashada İran : 18-27 Kasım Bülent Demirdurak ile ~ Harbiye, Turkey

Şirazdan Mashada İran : 18-27 Kasım Bülent Demirdurak ile

Harbiye, Turkey Saturday, November 18, 2017
İznikte Zeytin Hasadı İmecesi :) ~ Iznik, Turkey

İznikte Zeytin Hasadı İmecesi :)

Iznik, Turkey Sunday, November 19, 2017
II. Osmanlı Coğrafyası Uluslararası Arşiv Kongresi ~ Istanbul, Turkey

II. Osmanlı Coğrafyası Uluslararası Arşiv Kongresi

Istanbul, Turkey Monday, November 20, 2017