Alex Kunnari Electric Retro Tour 2017 dates & venues (Finland) ~ Helsinki, Finland

Alex Kunnari Electric Retro Tour 2017 dates & venues (Finland)

Helsinki, Finland Saturday, August 26, 2017
NLPersonal Trainer™ I (NLPT I) 29 -30.8.2017 Oulu ~ Helsinki, Finland

NLPersonal Trainer™ I (NLPT I) 29 -30.8.2017 Oulu

Helsinki, Finland Tuesday, August 29, 2017
SwingO Hop 2017 ~ Oulu, Finland

SwingO Hop 2017

Oulu, Finland Saturday, September 09, 2017
NLPersonal Trainer™ II (NLPT II) 12 -14.9.2017 Oulu ~ Helsinki, Finland

NLPersonal Trainer™ II (NLPT II) 12 -14.9.2017 Oulu

Helsinki, Finland Tuesday, September 12, 2017

Samoaja @ PÄLÄPÄLÄ-kiertue in Oulu, Finland

Oulu, Finland Thursday, September 14, 2017
Yörogaining Oulu ~ Oulu, Finland

Yörogaining Oulu

Oulu, Finland Friday, September 29, 2017
SOSTEtalk! 2017 ~ Oulu, Finland

SOSTEtalk! 2017

Oulu, Finland Tuesday, October 03, 2017
NLPersonal Trainer™ I (NLPT I) 10 -11.10.2017 Oulu ~ Helsinki, Finland

NLPersonal Trainer™ I (NLPT I) 10 -11.10.2017 Oulu

Helsinki, Finland Tuesday, October 10, 2017
NLP Practitioner 20.10 2017 - 15.4 2018 Oulu ~ Helsinki, Finland

NLP Practitioner 20.10 2017 - 15.4 2018 Oulu

Helsinki, Finland Friday, October 20, 2017
Tapio Rautavaara-musikaali, En päivääkään vaihtaisi pois ~ Oulu, Finland

Tapio Rautavaara-musikaali, En päivääkään vaihtaisi pois

Oulu, Finland Saturday, November 04, 2017
Tapio Rautavaara Musikaali, käsikirjoitus ja ohjaus Kai Lehtinen ~ Oulu, Finland

Tapio Rautavaara Musikaali, käsikirjoitus ja ohjaus Kai Lehtinen

Oulu, Finland Saturday, November 04, 2017
Tapio Rautavaara-musikaali, En päivääkään vaihtaisi pois ~ Oulu, Finland

Tapio Rautavaara-musikaali, En päivääkään vaihtaisi pois

Oulu, Finland Saturday, November 04, 2017
Pusta&Pampa Futisseikkailu Oulun keskisen alueen päiväkodeille ~ Oulu, Finland

Pusta&Pampa Futisseikkailu Oulun keskisen alueen päiväkodeille

Oulu, Finland Thursday, November 16, 2017
Mustalaisruhtinatar -operetti ~ Oulu, Finland

Mustalaisruhtinatar -operetti

Oulu, Finland Friday, November 17, 2017