Incoming Events in Vaasa, Finland

Vaasan Helaboogiet! ~ Vaasa, Finland

Vaasan Helaboogiet!

Vaasa, Finland Thursday, May 25, 2017
Kolorit i Finland: Non-stop-koncert #1, Vaasa ~ Vaasa, Finland

Kolorit i Finland: Non-stop-koncert #1, Vaasa

Vaasa, Finland Thursday, May 25, 2017
Tangokoncert i Trefaldighetskyrkan ~ Vaasa, Finland

Tangokoncert i Trefaldighetskyrkan

Vaasa, Finland Thursday, May 25, 2017
Festivalkonsert, Vaasa Choirfestival ~ Vaasa, Finland

Festivalkonsert, Vaasa Choirfestival

Vaasa, Finland Thursday, May 25, 2017
Kolorit i Finland: Non-stop-koncert #2, Vaasa ~ Vaasa, Finland

Kolorit i Finland: Non-stop-koncert #2, Vaasa

Vaasa, Finland Friday, May 26, 2017
Kolorit i Finland: Non-stop-koncert #3, Vaasa ~ Vaasa, Finland

Kolorit i Finland: Non-stop-koncert #3, Vaasa

Vaasa, Finland Saturday, May 27, 2017
JV kertauskurssi 8h Vaasa ~ Vaasa, Finland

JV kertauskurssi 8h Vaasa

Vaasa, Finland Sunday, May 28, 2017
Hygieniapassitentti Vaasa 30.5 klo 17:00 ~ Vaasa, Finland

Hygieniapassitentti Vaasa 30.5 klo 17:00

Vaasa, Finland Tuesday, May 30, 2017
Nostalgia ~ Vaasa, Finland

Nostalgia

Vaasa, Finland Tuesday, May 30, 2017
Drumbattle! ~ Vaasa, Finland

Drumbattle!

Vaasa, Finland Wednesday, May 31, 2017
Hiljaisen viisauden voima - Luento ja Eläimeedioilta, Vaasa ~ Vaasa, Finland
Steam & Fury Masters ~ Vaasa, Finland

Steam & Fury Masters

Vaasa, Finland Saturday, June 03, 2017
Automuseo Unplugged & Kansallinen museoajoneuvopäivä ~ Vaasa, Finland

Automuseo Unplugged & Kansallinen museoajoneuvopäivä

Vaasa, Finland Saturday, June 10, 2017
Lisää Löylyä - Midsummer Vaasa 2017 ~ Vaasa, Finland

Lisää Löylyä - Midsummer Vaasa 2017

Vaasa, Finland Friday, June 23, 2017
Private Kvarken Challenge ~ Vaasa, Finland

Private Kvarken Challenge

Vaasa, Finland Friday, July 21, 2017
Vaasan auto- ja moottorimuseon taiteiden yö ~ Vaasa, Finland

Vaasan auto- ja moottorimuseon taiteiden yö

Vaasa, Finland Thursday, August 10, 2017
Sun City Triathlon ~ Vaasa, Finland

Sun City Triathlon

Vaasa, Finland Sunday, August 20, 2017
Vaasan kokonaisturvallisuustapahtuma ~ Vaasa, Finland

Vaasan kokonaisturvallisuustapahtuma

Vaasa, Finland Wednesday, August 23, 2017
Per Gessle - Sommarturné 2017 - Vaasa/Vasa ~ Vaasa, Finland

Per Gessle - Sommarturné 2017 - Vaasa/Vasa

Vaasa, Finland Friday, August 25, 2017
Kauden päättäjäiset & Rompetori ~ Vaasa, Finland

Kauden päättäjäiset & Rompetori

Vaasa, Finland Saturday, September 16, 2017